Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kulturyści z Łomży

Główne zdjęcie
Zbigniew Turowski i Damian Turowski

W Gdańsku odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness. W zawodach wzięło udział dwóch zawodników z Łomży z Siłowni ZIBI – właściciel Zbigniew Turowski i jego syn Damian.

Zbigniew Turowski na co dzień pracujący w Bursie Szkolnej Nr 2 jako wychowawca zajął pierwsze miejsce w kulturystyce w grupie masters powyżej 50 lat i tym samym otrzymał nominację na udział w mistrzostwach świata.
Jego syn Damian Turowski w kategorii męska sylwetka zajął IV miejsce. Jak wyjaśnia ojciec - będąc jeszcze juniorem rywalizował razem z seniorami.

Foto: Zbigniew Turowski i Damian Turowski
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę