Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Coraz lepsze występy lekkoatletów Narwi

Kilka bardzo dobrych wyników uzyskali zawodniczki i zawodnicy LKS Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozegranych na stadionie AWF w Białej Podlaskiej Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Lekkiej Atletyce. Doskonale zaprezentowała się Klaudia Dłużniewska uczennica I kl. Gimnazjum Katolickiego w Łomży skacząc wzwyż - 159 cm. - Oczywiście jest to rekord życiowy i jednocześnie czwarty rezultat w Polsce w kategorii młodziczek - podkreśla Jan Kotowski, trener lekkoatletów LKS Narew-Kurpiewski Łomża.

Jeszcze większą niespodziankę trenerowi sprawił Paweł Zawistowski uczeń III kl. gimnazjum, który w niezwykle trudnej konkurencji trójskoku uzyskał doskonały rezultat - 13,29 m. 
- To aktualnie 9 rezultat w Polsce w kategorii Juniorów Młodszych i pewny awans do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się 5-7. 08. 2015r w Łodzi – podkreśla Kotowski. - Wysoką formę potwierdziła Katarzyna Bargielska skacząc w dal - 5.36 cm. Kasia w tym roku skakała dalej wygrywając Finał Gimnazjady Podlaskiej wynikiem - 5,40 cm, aktualnie to najlepsza zawodniczka w tej konkurencji w województwie podlaskim w kategorii juniorek młodszych i 15 rezultat w naszym kraju. 

Pozostałe wyniki godne uwagi:
Stypułkowska Agata skok w dal  - 5,34m
Mieczkowski Dominik skok w dal - 6,23m
Brulińska Patrycja 100 m       - 13,00 s
Lipińska Izabela skok wzwyż    - 150 cm


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę