Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Emil Dobrowolski z medalem Mistrzostw Polski

W ramach Biegu Ursynowa rozegrano Mistrzostwa Polski w biegu na 5km. W stawce 1400 mężczyzn znakomicie spisał się zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Emil Dobrowolski, który wywalczył tytuł Wicemistrza Polski.

Zawodnik podkreśla, że bieg rozgrywany był w trzydziestostopniowym upale i pełnym słońcu.
- Pogoda dała się we znaki wszystkim i mi również – mówi Dobrowolski. - Myślę, że na pewno z mojej nowej życiówki 14.26 dałoby się wyciągnąć dużo więcej. Po ostatnich treningach wiedziałem, że jestem mocny, ale zrobiłem sobie miłą niespodziankę dobrym drugim miejscem w tak mocnej stawce. Zresztą pewnie nie tylko sobie.  
To już dziesiąty medal Mistrzostw Polski w dorobku tego zawodnika.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę