Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pobiła niemal 30-letni rekord

Główne zdjęcie
Diana Piotrowska

Diana Piotrowska, młoda zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zwyciężyła w biegu na 200 m podczas Ligi Juniorów, której jedna z grup została rozegrana w Białymstoku. - Czas 16-letniej Diany - 25,32 sek. - jest nie tylko jej nowym rekordem życiowym, ale również nowym rekordem Ziemi Łomżyńskiej – cieszy się Andrzej Korytkowski trener i prezes klubu dodając, że poprzedni rekord należał do Iwony Dziekońskiej (Zorza Łomża ) i był ustanowiony w 1986 roku.

Z zawodników „Prefbetu” swoje biegi w Białymstoku wygrali również Piotr Kurządkowski na 400 m – czas 52,70 sek., Michał Wądołowski 400 pł – 59,51 sek. oraz Rafał Pogorzelski w biegu na 1500 m – 4:11,40 sek.
– Na pochwałę zasługują prawie wszyscy zawodnicy, ale oprócz w/w chciałbym pochwalić młodzików, którzy uzyskali bardzo dobry wynik tj. Klaudia Szeligowska 100m-13.31 i Kacper Warchoł 100m-11.83 i 200m-23.70. Po raz pierwszy w tym roku była bardzo dobra pogoda i od razu kilkanaście osób z naszego klubu uzyskało bardzo dobre rekordy życiowe, które mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie poprawią – mówi trener Andrzej Korytkowski.

Także Jan Kotowski opiekun zawodników trenujących w barwach LKS Narew-Kurpiewski Łomża chwali postawę i wyniki swoich skoczków w dal.
- Mateusz Konstanty poszybował na odległość 6.61 m. To aktualnie trzeci wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej – podkreśla Jan Kotowski, który chwali także Katarzynę  Bargielską (5,27 m), 15-letniego Dominika Mieczkowskiego (6.30 m) oraz niespełna 14-letnią Klaudię Dłużniewską, która w soku wzwyż uzyskała 150 cm.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę