Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dwa złota Filipa Kosińskiego

Rewelacyjnie zaprezentował się Filip Kosiński, zawodnik UKS Butterfly – MOSiR Łomża podczas rozgrywanych w Sokółce XII Międzynarodowych Zawodów Pływackich o puchar burmistrza miasteczka. Młody pływak z Łomży był najszybszy na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz na najtrudniejszym  dystansie 200 m stylem zmiennym.

W wyścigu na 50 m stylem grzbietowym Filip Kosiński wygrał z czasem 36,08 s. pokonując zawodnika z klubu Sdushor 5 Grodno oraz Juveni Białystok. Natomiast na dystansie 200 m stylem zmiennym uzyskał czas 2,55,09 s. pokonując Maksima Bielnik z Grodna (3,10,46 s) oraz Bartosza Krasińskiego (3;18,80 s) z Białegostoku.
Zawody pływackie w Sokółce zgromadziły 238 zawodników z 11 klubów w tym 2 zespoły z Białorusi i jeden z Łotwy. Był to też ostatni sprawdzian przed Ogólnopolskimi Drużynowymi Zawodami dzieci 10-11 letnich, które odbędą się 30.05.2015 także w Sokółce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę