Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Medale siłaczy

Świetnie spisali się łomżyńscy siłacze podczas odbywających się w sobotę w Zalesiu Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW (zawodnicy startują bez koszulek wspomagających).

Dariusz Wybraniak w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej do 75 kg. zajął pierwsze  miejsce,  jego brat Wojciech Wybraniak w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej do 90 kg. zajął również pierwsze miejsce i kat. OPEN juniorów do lat 18-19 zajął trzecie miejsce. Obaj zawodnicy to podopieczni  Zbigniewa Turowskiego i wychowankowie Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży.

Sam Zbigniew Turowski (siłowni ZIBI) w grupie Masters 50 - 54 w kat. wagowej do 90 kg. zajął drugie miejsce i w kat. OPEN M 50 - 54  zajął trzecie miejsce. Zbigniew Pajęcki w tej samej grupie wiekowej w kat. wagowej do 67,5 kg. zajął pierwsze miejsce.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę