Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

WODOCIĄG

PLANOWANY WODOCIĄG
PLANOWANY WODOCIĄG
Aby przybliżyć Państwu sprawę, o której często piszę, a pytania z Waszej strony zmuszają mnie do tego, postanowiłem w sposób najprostszy pokazać graficznie przebieg trasy wodociągu. Mam nadzieję, że będzie świadectwem tego, iż intencją burmistrza jest przede wszystkim zabezpieczenie prywatnych interesów własnych i bliskich sobie „działaczy”, a dopiero później prawdziwych celów tej inwestycji. Przypomnę Państwu, że inwestycja ta zostanie rozpoczęta od strony wsi Mątwica w kierunku Narwi. Porównując tylko długość tej trasy z trasą planowaną wcześniej, już na pierwszy rzut oka widać, że obecnie wydłużona została o kilka km i przybyły dwa przebicia pod Narwią i Pisą (niezwykle kosztowne). Kontynuacja poprzednich zamierzeń byłaby na pewno tańsza o ok. 50%, jednak nie obejmowałaby gruntów między Mątwicą Dworek, a rzeką, na których znajdują się działki będące własnością burmistrza, p.o. sekretarza, z-cy. przewodniczącego rady i znajomych. Tak więc widzicie Państwo, że za wasze pieniądze robi się bardzo kosztowny prezent tym osobom. Tak się według burmistrza rozumie „dobrze pojęty interes gminy”. Powyższy artykuł ukazał się w Informatorze nr 7 radnego M. Eskowskiego. Przedruk za jego zgodą.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę