Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kolejne popisy siłaczy Łomży

Świetnie zaprezentowali się siłacze z Łomży podczas odbywających się w Ciechanowie Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym w formule RAW. Z czterech zawodników startujących w zawodach do domu każdy powrócił z przynajmniej jednym medalem. Najcenniejsze złote krążki zdobyli senior Zbigniew Turowski i młodzik Dariusz Wybraniak. Turowski przy okazji ustanowił nowy rekord świata w przysiadach - 220 kg – to o 2,5 kg lepiej od poprzedniego rekordu.

Zbigniew Turowski startujący w grupie Masters powyżej 50 lat, w kategorii wagowej do 95 kg zajął pierwsze miejsce w przysiadach i martwym ciągu. Oprócz tego wygrał kategorię Open Masters +50 lat w przysiadach i przy okazji ustanowił nowy rekord świata w przysiadach 220 kg.
W Ciechanowie świetnie spisali się także podopieczni Zbigniewa Turowskiego. Jego syn, Damian Turowski, zajął trzecie miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kat. wagowej do 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz trzecie miejsce w przysiadach. Kolejny zawodnik Marcin Dziubiński w kat. wagowej do 95 kg zajął drugie miejsce w grupie seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc, a reprezentujący Bursę Szkolną nr 2 w Łomży, Dariusz Wybraniak zajął pierwsze miejsce w grupie młodzików do lat 18 w kat. wagowej 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz drugie miejsce w przysiadach i martwym ciągu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę