Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Piłkarska „siódemka”

Główne zdjęcie
Skład zwycięskiej drużyny trenera Artura Żółnierowicza: Wiktor Świderski, Wiktor Jermak, Kacper Lis, Łukasz Just, Filip Lemański, Krystian Staniszewski, Kamil Karwowski, Daniel Janczewski, Michał Łapiński oraz Kamil Dobrowolski.

Drużyna piłkarska chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Łomży, prowadzona przez nauczyciela Artura Żołnierowicza, znalazła się w najlepszej czwórce województwa w ramach Igrzysk Szkół Podstawowych. W ubiegłym tygodniu zespół wygrał rozgrywane w Wysokiem Mazowieckiem finały grupy zachodniej, a na wiosnę chłopcy z Łomży powalczą o medale w finałach wojewódzkich.

W finałach Mistrzostw Grupy Zachodniej chłopców spotkały się cztery najlepsze drużyny wyłonione z eliminacji rozegranych w Łomży oraz w Wysokiem Mazowieckiem. W łomżyńskich eliminacjach drużyna trenera Żołnierowicza nie dała szans swoim rywalom wygrywając wszystkie mecze i pewnie awansowała do finału (SP 7 Łomża - SP 2 Kolno       2:0, SP 7 Łomża - SP 5 Łomża      1:0, SP 1 Grajewo – SP 7 Łomża   1:6 ). Drugie miejsce premiowane awansem zajęli uczniowie z Kolna, którzy w walce o nie pokonali SP 5 Łomża 3:2.

W finale Grupy Zachodniej drużyna SP 7 Łomża rozniosła w swoim pierwszym pojedynku SP Śniadowo 5:0 i do awansu wystarczył jej remis z SP Wysokie Mazowieckie, które pokonało SP 2 Kolno 2:1. Po wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem 1:1 i to właśnie zespół z Łomży wywalczył awans do najlepszej czwórki szkół podstawowych w województwie podlaskim. W zaplanowanym na wiosnę finale wojewódzkim rozgrywek zespół SP 7 Łomża spotka się ze zwycięzcami Grup: Centralnej, Południowej oraz Północnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę