Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Dwójka Łomża w finałach mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża wywalczyły awans do finału mistrzostw Polski juniorek. Podopieczne trenera Stanisława Niedbały podczas rozgrywanych w weekend w Tczewie półfinałów mistrzostw Polski pokonały Łącznościowca Szczecin i Victorię Świebodzice – tym samym zapewniając sobie awans do grona ośmiu najlepszych drużyn szczypiornistek juniorek w kraju.

Dwójka awans w finałów mistrzostw Polski juniorek wywalczyła w składzie: Urszula Leszczyńska (bramkarka), Ewa Getek, Urszula Bukłaho, Katarzyna Cekała, Karolina Armista, Kamila Wróbel, Elwira Kowalewska, Monika Aleksandrowicz, Marta Oleksy, Magdalena Jarmoszko, Marlena Hermanowska, Magdalena Biaduń.

Udział w turnieju półfinałowym łomżyńskie szczypiornistki rozpoczęły w piątek od porażki z tczewskim Samborem 25:34, ale był to faworyt tych rozgrywek grupowych. W kolejnych spotkaniach wyniki był lepsze. W sobotę :Dwójka Łomża” zmierzyła się z Łącznościowcem Szczeci - łomżanki wygrały wysoko 27:17. Do awansu potrzebne było jeszcze jedno zwycięstwo z Victorią Świebodzice. Z zespołem tym nasze piłkarki ręczne zmierzyły się w niedzielę. Całe spotkanie było bardzo wyrównane niemniej to łomżynianki przez cały czas posiadały niewielka ale przewagę. Kluczowa okazała się końcówka, w której zespół z Łomży wyprowadzał szybkie i skuteczne kontry. Od stanu 17:15 nasze szczypiornistki rzuciły sześć bramek, same tracąc dwie. Wygrały 23:17 i tym samym zapewniły sobie awans do finału mistrzostw Polski juniorek
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę