Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Medale w sumo

Z sześcioma medalami wrócili zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w sumo. Podopieczni i podopieczne „Herkulesa” na matach w Falenicy rywalizowali z zawodnikami z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i podlaskiego.

Srebrne medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Klaudiusz Mieczkowski w kat. do 60 kg, Błażej Sakowski 65 kg, oraz Mateusz Ruszczyk w kat. + 75. Na trzecim miejscu podium, zdobywające brązowe medale, stanęli: Julia Wierzbowska  40 kg, Monika Baranowska 45 kg i Bartek Śledziewski + 75 kg.

Zawodnicy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży gdzie zajęcia treningowe prowadzą Karol Łebkowski i Andrzej Lutrzykowski, natomiast dziewczęta uczą się w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży gdzie szkoleniowcem jest Marcin Łebkowski.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę