Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Medalowy zapaśnik „Herkulesa”

Kacper Łebkowski, zawodnik UKS „Herkules”, wywalczył drugie miejsce w kat. 50 kg podczas rozgrywanego po raz czternasty Międzynarodowego Memoriału im. Stanisława Reda w zapasach stylu wolnym. W Warszawie na matach stanęli zawodnicy z Niemiec, Litwy, Ukrainy, Białorusi oraz Polski.

Z Łomży pojechało na nie czterech młodych zapaśników „Herkulesa”, uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży. Podopieczni Karola Łebkowskiego zaprezentowali się dobrze. Poza Kacprem Łebkowskim, który zajął drugie miejsce, pozostali: Dawid Plona (69 kg), Adam Długozima (46 kg) i Przemek Kłosiński (85 kg) zajęli piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych.

cz
pon, 06 października 2014 09:24
Data ostatniej edycji: śr, 08 października 2014 10:25:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę