Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Szybsi byli tylko Kenijczycy

Główne zdjęcie
Emil Dobrowolski

Emil Dobrowolski, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, był najszybszym z Polaków w niedzielnych zawodach pod nazwą Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim. Trasę długości 10 km pokonał w 30.00 i zajął 3. miejsce. 14. sekund za nim linie mety pokonał drugi z zawodników łomżyńskiego klubu 4. Jakub Nowak (30.14). Przed nimi linię mety minęło dwóch Kenijczyków.

Biegnij Warszawo to największy bieg masowy w Polsce. Jego najważniejszym celem jest promocja biegania jako najprostszej formy ruchu, a także zachęcenie mieszkańców Warszawy oraz całej Polski do aktywnego spędzania wolnego czasu. W tym roku linię mety przekroczyło niemal 9 tysięcy zawodników z 20 państw świata. 

Zwyciężył Kenijczyk David Metto z czasem 28.58. W gronie kobiet triumfowała jego rodaczka Gladys Kiprotich - 33.13.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę