Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Złoty medal karateki z Łomży

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Dominik Seroka, zawodnik Akademii Sztuk Walki „Dragon” z Łomży wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski w konkurencji Fukugo. To dwubój polegający na naprzemiennym rozgrywaniu kata (układy) i kumite (walka) w ramach jednej konkurencji. Schemat rozgrywek eliminacyjnych jest zawsze tak ułożony, by w finale rozgrywane było kumite.

Konkurencja Fukugo była rozgrywana jako dodatkowa podczas 10. drużynowych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan w Warszawie. W tej podstawowej Seroka wraz z Sebastianem Przestrzelskim i Filipem Tarczyńskim w kumite drużynowym wywalczyli brązowy medal.

Podczas zawodów odbył się również turniej kwalifikacyjny do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy w Bukareszcie. Dominik w kumite indywidualnym zajął 3 miejsce. On i paru zawodników Kadry Narodowej wezmą udział za dwa tygodnie w Mistrzostwach Świata innej federacji karate SKDUN World Shotokan Championships. Będzie to świetny sprawdzian przed ME w Bukareszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę