Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bieg dookoła stadionu.... przez godzinę

Próba bicia rekordu Polski w biegu godzinowym to główna atrakcja organizowanego w niedzielę w stadionie przy ul. Zjazd w Łomży Małego Festiwalu Biegowego. Konkurencja polega na pokonaniu jak najdłuższego odcinka w czasie 1 godziny. Dotychczasowe rekordy to 15 kilometrów 605 metrów u kobiet i 20 km 50 m u mężczyzn.

Poza biegiem godzinowym dla zawodowców organizatorzy zapewniają także możliwość wybiegania się amatorom i młodszym biegaczom. Dla gimnazjalistów jak i osób obawiających się wyzwaniom biegu głównego przygotowano Test Coopera. 
- Tutaj zasady są podobne jak w biegu godzinowym, ale trwa on tylko 12 minut – mówi Andrzej Korytkowski, pomysłodawca i główny organizator niedzielnego biegania na stadionie miejski. - Nie zapominamy też o najmłodszych sportowcach. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy bieg 6-minutowy. W obu konkurencjach wygrany otrzyma Puchar, a troje pierwszych zawodników nagrody rzeczowe. 

Dodajmy, że impreza organizowana jest przez „PREFBET ŚNADOWO” Łomża oraz MOSiR Łomża pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży. Zawody współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Łomża, Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku oraz firmy PPB PREFBET ze Śniadowa. 
Początek Małego Festiwalu Biegowego o godzinie 11.00 a start do głównego biegu już kwadrans później.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę