Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Szachiści z medalami rozgrywek międzywojewódzkich

Główne zdjęcie
Karolina Chojnowska

Trzy medale i oczywiście awanse do finałów Mistrzostw Polski Juniorów wywalczyli zawodnicy Klubu Szachowego MARATON podczas zakończonych w Puławach Międzywojewódzkich Eliminacji do MPJ strefy podlasko-lubelskiej. Najlepiej z naszych zaprezentowała się aktualna mistrzyni województwa do lat 10 Karolina Chojnowska, która wygrała rywalizację w grupie dziewcząt do lat 11.

W grupie chłopców do 9 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Maciej Popielarczyk, również aktualny Mistrz Województwa chłopców do lat 8. Wynik Maćka to 6,5 pkt z 9 partii i tylko dodatkowe kryterium zadecydowało o tym, że nie stanął on na drugim stopniu podium. Brązowy medal zdobyła również Magdalena Łukaszewska w najstarszej grupie dziewcząt do lat 13. Dla osiągnięcia tego sukcesu należało zdobyć 5,5 pkt z 8 partii, co Magda zrobiła nie przegrywając ani jednej partii w turnieju i notując aż pięć remisów!   Cała trójka uzyskała awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów. 

W Eliminacjach nie brała udziału Monika Marcińczyk, która jako aktualna Mistrzyni Polski ma zapewniony udział w przyszłorocznych finałach bez eliminacji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę