Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Mistrz z „siódemki”

Wiktor Świderski, 11-letni uczeń łomżyńskiej „siódemki” sięgnął po złoty medal w biegu na 300m podczas IX Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego, który w niedzielę został rozegrany na stadionie KS „Orzeł” w Warszawie. Młody biegacz z Łomży do zawodów zakwalifikował się zdobywając w czerwcu mistrzostwo Polski XX Finału Ogólnopolskiego „Czwartków LA”.

Wiktor Świderski ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży dystans 300 metrów pokonał w 45,87 sekundy uzyskując przewagę niemal 2 sekund nad kolejnymi na mecie zawodnikami ze Słowacji i Rosji. W ogólnej klasyfikacji Polska drużyna, która zdobyła 8 złotych, 9 srebrnych i 11 brązowych medali zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, a IX Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny wygrali Węgrzy zdobywając 14 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych medali.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę