Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Korytkowska trzyma formę

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska na najwyższym podium

Po zdobyciu dwóch medali – złotego na 5 tys. metrów i brązowego na 3 tys metrów podczas 90. Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce 2014 w Szczecinie Justyna Korytkowska z Łomży nie zatrzymuje się. Zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża świetnie spisała się na XVI Wieczornym Mitingu Biegowym rozegranym w Białogardzie. Zwyciężyła w biegu na 3000 metrów przy okazji o ponad 11 sekund poprawiając rekord życiowy.

Łomżanka dystans 3 km pokonała w  9 minut 10 sekund i 12 setnych sekundy. 
- To również nowy rekord stadionu w Białogardzie, nowy rekord województwa podlaskiego i trzeci wynik na tym dystansie w tym sezonie w naszym kraju – podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i mąż biegaczki. 
Bieg został rozegrany przy sztucznym oświetleniu, a start nastąpił o godzinie 22.10. W czasie zawodów była prowadzona klasyfikacja kobiet i mężczyzn według punktów wielobojowych (z wszystkich konkurencji),  którą wygrała łomżyńska lekkoatletka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę