Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dobrowolski z medalem Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Emil Dobrowolski trzeci podczas Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 10 km mężczyzn

Emil Dobrowolski, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zajął trzecie miejsce podczas rozgrywanych w ramach gdańskiego 21 biegu Św. Dominika Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 10 km mężczyzn. To jego drugim medal Mistrzostw Polski wywalczony w tym roku. Wcześniej Dobrowolski zdobył srebro w biegu maratońskim.

- Start biegu jak co roku odbył się w upale – relacjonuje Dobrowolski. - Moim celem było trzymanie jak najdłużej pierwszej trójki. Od początku biegło mi się bardzo luźno i to ja prowadziłem w większości Polską grupkę, udało mi się zgubić kilku rywali. Jeszcze na 200m do mety biegłem na 2 pozycji, ale niestety nie udało się jej obronić. Wywalczyłem 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Jestem zadowolony ze startu, 10km to już trzeci dystans na którym jestem aktualnym medalistą Mistrzostw Polski.

Zwycięzcą biegu został Artur Kozłowski (MOS Sieradz) 30:10, przed Szymonem Kulką (UKS Lipinki) 30:15. Emil Dobrowolski linie mety miną 5 sekund później (30:20).

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę