Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dobre starty w Czechach

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska (w środku) podczas biegu na 1500m

Justyna Korytkowska, biegaczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża dwukrotnie stawała na najwyższym podium na mitingu Velka Cena w Novym Mescie nad Metuji w Czechach. Najpierw wystartowała na 3000 m wygrywając zdecydowanie z czasem 9:25,68 ustanawiając nowy rekord Mitingu, by półtorej godziny później wygrać bieg na 1500m z dobrym czasem 4:31,29.

Jak przekazuje Andrzej Korytkowski, prezes  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża i jednocześnie trener i mąż biegaczki Justyny Korytkowskiej w biegu na 3000m do rekordu życiowego Justynie zabrakło zaledwie 0,65 sek 
- Ale bardzo dobre wyniki i dwa zwycięstwa cieszą tym bardziej, że dzień wcześniej zakończyliśmy zgrupowanie wysokogórskie w St. Moritz, a w Czechach startowała w ramach „przetarcia” - podkreśla przypominając, ze Korytkowska przygotowuje się do startu w biegu na 5000m na Mistrzostwa Polski Seniorów. 
Na tym samym mitingu  świetnie spisał się jej klubowy kolega Emil Dobrowolski, który wygrał bieg na 5000m ustanawiając nowy rekord mitingu w Nowym Mieście - 14:35,01.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę