Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Wygrali Strefowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu dziesięciolatków

Filip Kosiński zajmując trzykrotnie pierwsze miejsce i raz drugie przesądził o zwycięstwie pływaków z UKS Butterfly-MOSiR Łomża w „Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11 lat w ramach zawodów o Puchar Burmistrza Bielska Podlaskiego”. - Łomżę reprezentowało 8 zawodników posiadających licencje zawodnicze PZP z klasy III C w Szkole Podstawowej nr 10. W kategorii 10 latków nasz klub zajął pierwsze miejsce uzyskując 4302 pkt. pokonując 11 innych klubów – cieszy się Jarosława Szeremet, który wraz z Tomaszem Drozdowskim trenują młodych pływaków z UKS Butterfly-MOSiR Łomża.

W zawodach wystartowało 176 zawodników z 12 klubów reprezentujących województwa: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego,  podlaskiego. Najlepszy z łomżan Filip Kosiński zdobył trzy złote medale i jeden srebrny. Filip wygrał 50 m stylem grzbietowym  (0;38,27 s), 50 m stylem dowolnym (0;34,00 s), 100m stylem zmiennym (1;23,50 s) i zajął drugie miejsce w stylu klasycznym (48,94 s). 
- Do grona medalistów dołączył również Mikołaj Brodacki zajmując drugie miejsce w stylu dowolnym z dobrym czasem 35,61 s i trzecie miejsce w  konkurencji 100 m st. zmiennym (1;40,00s) – podaje Jarosława Szeremet zaznaczając, że pozostali chłopcy Kacper Czaplicki, Dawid Kosiński i Kuba Ogonowski poprawili swoje rekordy życiowe i zajęli wysokie lokaty. - Cieszą nas również występy dziewcząt które w tej samej kat. wiekowej co prawda bez medalu ale z dobrymi rezultatami, Julia Kozak  w st. dowolnym (38,80s) i st. grzbietowym (44,96) po zaciętej walce zajęła czwarte miejsce, a na 100 m st. zmiennym piąte. Również pozostałe dziewczęta Inga Woronowicz, Gabriela Wawrzyniak uzyskały bardzo dobre wyniki plasując się w pierwszej 10


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę