Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dublet Łobodzińskiego

Dwie wygrane i dwa poprawione rekordy tras. Piotr Łobodziński, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” wygrała dwa kolejne wyścigi po schodach w ramach Towerrunning World Cup. Najpierw nie miał sobie równych w Paryżu w biegu na 52 piętrowy biurowiec First Tower,a po kilku dniach zdobył mistrzostwo Niemiec w wyścigu na 61 piętro biurowca Messe Turm.

We Francji Piotr Łobodziński na pokonanie wieżowca potrzebował 4 minut i 52 sekund, co jest nowym rekordem trasy. Drugi na mecie Włoch był o 9 sekund wolniejszy. 
Podczas biegu w Niemczech Łobodziński wypracował aż 15 sekundową przewagę nad Niemcem Christianem Riedlem. Czas łomżyńskiego zawodnika 6:27.8 to także nowy rekord tej trasy.

W tym sezonie Pucharu Świata Piotr Łobodziński ma już na swoim koncie pięć wygranych biegów na schodach oraz jedno drugie miejsce. Co ciekawe gdy wygrywał zawsze poprawiał rekord trasy. Za tydzień Red Bull 400 na skoczni mamuciej w Kulm.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę