Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Taekwondziści z Łomży

Zawodnicy UKS Olimpijczyk Karol Białobrzewski oraz Michał Czajkowski zakwalifikowali się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Podopieczni trenera Krzysztofa Rychtera prawo startu wywalczyli pod zawodów w Nidzicy.

W zawodach uczestniczyło 160 zawodników z  26 klubów reprezentując województwa:  mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie. Łomżanie - Karol Białobrzewski startujący w kat. wag 65 kg. zajął drugie miejsce, a Michał Czajkowski w tej samej kategorii wagowej uplasował się na trzecim miejscu.
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zostanie rozegrany 21- 22 czerwca bieżącego  roku we Wrocławiu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę