Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukcesy zapaśników Herkulesa

Kacper Łebkowski z UKS Herkules wygrał, w kategorii wagowej 46 kg, Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Tadeusza Strusa. Zawody, na które zjechało 160 zawodniczek i zawodników nie tylko z Polski, ale i ościennych państw, rozegrano w Siedlcach.

Turniej odbywał się w kategorii młodziczek, kadetek-juniorek i kadetów w stylu wolnym. Na matach pokazały się reprezentacje Litwy, Białorusi, Polski. Na mistrzostwa pojechało też trzech zawodników UKS Herkules Łomża – podopiecznych Karola Łebkowskiego. 
Najlepiej z łomżan spisał się Kacper Łebkowski, który w kategorii 46 kg zajął pierwsze miejsce. Dawid Plona w kategorii 69 kg wywalczył „srebro”, a Przemysław Kłosiński - 76 kg został sklasyfikowany na 5 miejscu.
Wszyscy zawodnicy są uczniami Gimnazjum Publicznego nr 1 w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę