Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szachiści na rocznicę 3 maja

Andrzej Plesiuk z Giżycka wygrał tegoroczny Otwarty Turniej Szachowy rozgrywany w Łomży w kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Tym razem do szachownic zasiało 33 szachistów z nie tylko z Łomży, ale także z Giżycka, Ostrołęki, Aleksandrowa Kujawskiego, Czarnej Białostockiej, Wasilkowa i Warszawy. Turniej po raz pierwszy uwzględniany był w rankingu międzynarodowym FIDE dla szachów szybkich, co było dodatkową motywacją do uzyskania jak najlepszych wyników.

Andrzej Plesiuk z Giżycka w dziewięciu rozegranych partach zdobył 8,5 punktu. 1,5 punktu mniej uzyskali kolejno Piotr Obiedziński i najlepszy z juniorów Bartosz Kotarski. Tu o kolejności zadecydowała punktacja pomocnicza. Wśród juniorów, gdzie poza zasięgiem był Bartek, drugie miejsce z wynikiem 5 pkt zajęła Karolina Chojnowska. Najniższy stopień podium, z 4.5 pkt zajął Hubert Gryszko z Czarnej Białostockiej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę