Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Brązowa Izabela Dziedziech

Izabela Dziedziech studentka II roku Wychowania Fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zajęła trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Na trasach przełajowych w Parku 3-Maja w Łodzi rywalizowało ponad 700 zawodniczek i zawodników. - W punktacji generalnej dziewczyny z Łomży zostały sklasyfikowane na miejscu 10. To najwyższe miejsce w historii Uczelni – podkreśla Jan Kotowski opiekun zawodniczek.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych rozgrywane były na dystansach 3 km i 6 km - kobiet oraz 4,5 i 9 km - mężczyzn. Poza Izabela Dziedziech, która w biegu na dystansie 3 km, wśród ok. 200 zawodniczek, do mety dobiegła jako trzecia, dobrze zaprezentowała się także jej koleżanka Ewelina Lubiejewska, która w biegu na 6 km zajęła 9 pozycję. 
Łomżanki, poza zajęciem trzeciego miejsca w klasyfikazji generalnej, zwyciężyły w klasyfikacji Wyższych Szkół Zawodowych. W tej samej klasyfikacji jej uczelniani koledzy zajęli trzecie miejsce. Kobiety z Łomży biegły w składzie: Izabela Dziedziech, Ewelina Lubiejewska, Katarzyna Smakowska, Emilia Majewska i Martyna Jabłońska. Skład Mężczyzn: Damian Kwiatkowski, Przemysław Pucyk, Jarosław Dawid, Paweł Ćwikłowski i Patryk Dąbrowski.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę