Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanie pobiegli w Półmaratonie Warszawskim.

Półmaraton Warszawski zaliczany jest do jednego z największych w Europie. W tym roku w biegu wystartowało ponad 1200 zawodników z Polski i zagranicy. W tej grupie było czterech łomżan z Klubu biegowego „Łomżanie”. Trzech z nich pobiło rekordy życiowe.

Uczestnicy Półmaratonu Warszawskiego do pokonania mieli 21 kilometrów i  195 metrów. Nie wszystkim, którzy wystartowali do biegu udało się go ukończyć. Linię mety przebiegło około 1150 osób. Wśród nich było czterech łomżan. Najszybszy z nich Adam Szydlik na pokonanie trasy potrzebował 1 godziny 17 minut i 1 sekundy i został sklasyfikowany na 67 pozycji. O kilkanaście sekund wolniejszy był Andrzej Godlewski (1:17:18), który zajął 70 miejsce. Następny z łomżan Daniel Pupek był 89 (1:18:26), a jako ostatni – na 203 pozycji – linię mety minął Dariusz Szymański 1:23:34. 
jak podkreślają łomżanie dobrym wynikom sprzyjała słoneczna i bezwietrzna pogoda. Teraz zawodnicy szykują się na Orlen Maraton, który odbędzie się 13 kwietnia w Warszawie. I liczą na nowe rekordy życiowe.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę