Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Dymek ponownie trenerem ŁKS-u

Główne zdjęcie
Mirosław Dymek

Mirosław Dymek, 44-latek urodzony w Kętrzynie ponownie objął funkcję trenera pierwszej drużyny Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża. Pod jego wodzą łomżanie w sezonie 2010-2011 awansowali z czwartej do trzeciej ligi.

Mirosław Dymek urodził się 25 lutego 1970 roku w Kętrzynie. Ostatnio pracował w II ligowej Calisi Kalisz. Trener Mirosław Dymek posiada licencję UEFA Pro (najwyższe uprawnienia szkoleniowe w Europie), uprawniającą do szkolenia wszystkich drużyn Starego Kontynentu. 
To powrót Dymka do Łomży. Prowadził drużynę ŁKS 1926 Łomża w sezonie sezonie 2010-2011. Wówczas łomżanie w imponującym stylu wygrali czwartoligowe rozgrywki podlasko-warmińsko-mazurskiej ligi i z 84 punktami na koncie, zdobywając w trakcie całego sezonu aż 103 bramki i nie przegrywając żadnego z 30 meczów,  awansowali do III ligi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę