Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński Klub Biegowy na podium!

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Biegowego zajęli trzecie miejsce w rozegranych w sobotę na warszawskim Ursynowie Zawodach Biegowych z cyklu Gran Prix Warszawy 2005. Na starcie w Lesie Kabackim stanęło 135 zawodników i zawodniczek oraz 26 klubowych drużyn. Łomżyński Klub Biegowy reprezentowali: Piotr Burnos, Andrzej Konopka, Andrzej Szewczyk i Mariusz Niziński.

„To wielki nasz sukces” – podkreśla Mariusz Niziński. „Traktujemy nasze uczestnictwo w bieganiu jako sposób na zdrowy tryb życia.”
Łomżanie, którzy drużynowo znaleźli się na podium indywidualnie zajęli następujące miejsca:
* Mariusz Niziński - 17 miejsce,
* Andrzej Szewczyk - 20 miejsce,
* Andrzej Konopka - 27 miejsce,
* Piotr Burnos - 42 miejsce w ogólnej klasyfikacji

Biegacze z Łomżyńskiego Klubu Biegowego odliczają już jaki pozostał im do startów w Łomży. Za niewiele ponad miesiąc - 17 kwietnia – odbędzie się pierwszy z cyklu biegów Grand Prix Łomża 2005. Szczegółowe informacje na temat tych zawodów można odnaleźć na stronie internetowej klubu - http://republika.pl/kblomza
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę