Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zapaśnik na podium

Kacper Łebkowski, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży i zawodnik UKS „Herkules” Łomża zajął trzecie miejsce w kategorii wagowej do 47 kg podczas rozgrywanego w Białymstoku XXV Międzynarodowy Memoriału A. i J. Dąbrowskich. Na starcie zawodów stanęło 101 zawodników z czterech państw reprezentujących 24 kluby.

Poza Kacprem w białostockich zawodach wystartowali także inny zawodnicy łomżyńskiego „Herkulesa”. Jak przekazuje trener Karol Łebkowski  Adam Długozima zajął 5. miejsce w kategorii 42 kg , a Przemysław Kłosiński był 12. w kat. 76 kg. Wszyscy zawodnicy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę