Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Triumfowały na licealiadzie

Eliza Grzymała zwyciężyła, a Natalia Pastorczyk zajęła drugie miejsce wśród zawodniczek z rocznika 1996 podczas rozgrywanych w Białymstoku, w ramach Licealiady Województwa Podlaskiego, indywidualnych i drużynowych biegów przełajowych. Obie dziewczyny są uczennicami II LO w Łomży, a damska drużyna tej szkoły zajęła 7 miejsce na 21 reprezentacji.

W Licealiadzie startowały roczniki 1997, 1996, 1995. Szkoły mogły wystawić po pięciu zawodników w każdej z kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopców roczników 1997, 1996, 1995 drużyna II LO w Łomży zajęła trzecie miejsce na 24 reprezentacje z województwa podlaskiego. 
Jak podkreśla Konrad Haponik opiekun męskiej reprezentacji II LO w Łomży jest to największy sukces od 20 lat reprezentacji męskiej w tej konkurencji. 
Opiekunem drużyny dziewcząt był Sławomir Kalski.

cz
wt, 22 października 2013 09:32
Data ostatniej edycji: wt, 22 października 2013 11:11:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę