Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Udany weekend łomżyńskich biegaczy

Emil Dobrowolski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wygrał VI edycję, rozgrywanego pod patronatem Ambasady Wenezueli w Warszawie biegu Praska Dycha. Na linii startu 10-kilometrowej trasy stanęło około dwóch tysięcy biegaczy, a zawodnik łomżyńskiego klubu na przebiegniecie dystansu potrzebował 30 minut i 46 sekund.

Wśród zawodników biegających alejkami Parku Skaryszewskiego było więcej łomżan. Adam Szydlik z Klubu Sportowego „Łomżanie” z czasem 00:36:18  zajął 10 miejsce, a  w  kat. m-30 został sklasyfikowany na drugiej pozycji. Dariusz Szymański (KS „Łomżanie”) linię mety minął jako 24 zawodnik, a w kat. m-50 uplasował się na 3 miejscu. Ostatni z łomżan Jacek Dłużniewski  zajął 55 lokatę z czasem 39:55.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę