Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wicemistrzyni Wojskowych Mistrzostw Europy

Główne zdjęcie
Olga Ochal

Małżeństwo Paweł i Olga Ochal, zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, w miniony weekend startowali w mocno obsadzonych biegach długodystansowych w kraju i za granicą. Olga Ochal zajęła 6 lokatę w biegu Les 20km De Paris, z czasem 1 godz. 8 min. i 9 sek. Bieg ten był również Wojskowymi Mistrzostwami Europy, a Olga Ochnal, która jest wojskowym w randze szeregowego, zdobyła srebrny medal indywidualnie i złoty w drużynie.

Natomiast Paweł Ochal wziął udział w 14. Maratonie Poznańskim w którym zajął trzecie miejsce przybiegając za dwoma Kenijczykami i wyprzedzając swojego klubowego kolegę Emila Dobrowolskiego, oraz 2 Białorusinów i kolejnych 3 Kenijczyków. W pierwszej 10 było tylko 3 Polaków. Poza reprezentantami Łomży na 8 pozycji znalazł się Michał Smalec - Podlasie Białystok.
- Paweł uzyskał czas 2:15.58 co jest wynikiem dającym klasę mistrzowską w maratonie – mówi Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. - Być może bylibyśmy świadkami bratobójczej walki naszych zawodników na ostatnich metrach, ale na 36 kilometrze Emil poślizgnął się i zaliczył bolesny upadek.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę