Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanie biegali w Wiązowie

Dwójka reprezentantów Łomżyńskiego Klubu Biegowego uczestniczyła w rozegranym w niedzielę Półmaratonie wiązowskim. Przy temperaturze powietrza wynoszącej -9 st. C. w 21. kilometrową trasę wraz z niemal pół tysiąca biegaczami wyruszyli łomżanie Andrzej Konopka i Mariusz Niklewicz. Obaj ukończyli bieg. Konopka na 77, a Niklewicz na 358 pozycji.


Półmaratony w Wiązowie mają już ćwierćwieczną tradycję. Ten niedzielny był jubileuszowym - 25.
Na starcie 21 km trasy stanęło niemal 500 zawodników, których nie wystraszył nawet mróz wynoszący rano kilkanaście stopni Celsjusza. Z 415 zawodników którzy dobiegli do mety najszybszy był Paweł Ochal z czasem 1:07:38. Zawodnik który jako ostatni przebiegł przez linię maty na pokonanie trasy Półmaratonu Wiązowskiego potrzebował 3 godziny więcej.
Biorący udział w biegu łomżanie zanotowali następujące czasy: 1:26:48 – Andrzej Konopka i 2:00:25 – Mariusz Niklewicz.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę