Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zapaśnicy z medalami

Główne zdjęcie
po lewej Dawid Plona, po prawej Kacper Łebkowski

Trzy medale zdobyli zapaśnicy UKS Herkules podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rozgrywanych w Siedlcach i Olsztynie. Medale zdobywali Dawid Plona i Kacper Łebkowski uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży.

Jak przekazuje Karol Łebkowski trener zapaśników  UKS Herkules Łomża minione dwa tygodnie to czas, kiedy w Polsce rozgrywane były równolegle najważniejsze turnieje rywalizacji w grupie wiekowej młodzików. Zawodnicy w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików najpierw, 28 września, w Siedlcach rywalizowali w stylu wolnym, po czym 5 października w Olsztynie w stylu klasycznym. Na obu imprezach zawodnicy UKS Herkules zdobyli trzy medale. 
W Siedlcach Dawid Plona w kat. do 66 kg wywalczył drugie miejsce, a Kacper Łebkowski w kat. 47 miejsce trzecie. Kacper także z Olsztyna wrócił z brązowym medalem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę