Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Zagrają o Puchar Premiera

Główne zdjęcie
fot. turniejorlika.pl

Drużyna piłkarska SP 4 ŁKS ŁOMŻA prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego wygrała najpierw miejskie, a później wojewódzkie rozgrywki i awansowała do krajowego finału IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Te odbędą się w przyszłym tygodniu w Warszawie.

Drużyna z Łomży rywalizuje w grupie „Chłopcy Młodsi” rocznik 2002-2003. System rozgrywek w pierwszej fazie rozgrywanego w poniedziałek w Białymstoku „Finału Wojewódzkiego” polegał na rozgrywaniu meczów w kilku grupach. W tej fazie rozgrywek, w której drużyna SP 4 ŁKS ŁOMŻA raz uległa  w rywalizacji z zespołem SP 3 w Sokółce, łomżanie zajęli drugie miejsce co dało jej awans do półfinału turnieju. W półfinale drużyna z Łomży grała z zespołem, który zajął pierwsze miejsce w drugiej grupie i pokonując 2 do 1 SP 11 Suwałki awansowała do finału turnieju w Białymstoku. Tu łomżanie rozgromili aż 4 do 0 GKS Gródek wywalczając sobie prawo udziału w Finale Krajowym, który odbędzie się od 9 do 12 października w Warszawie. 

Drużyna SP 4 ŁKS ŁOMŻA prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego:
1. Zacharzewski Kamil
2. Ciecierski Artur
3. Just Łukasz
4. Lemański Filip
5. Korzeniecki Łukasz
6. Wesołowski Dawid
7. Zalewski Jakub
8. Wiśniewski Dominik
9. Jesionek Konrad
10. Barzyk Jakub

210204100642.gif
cz
śr, 02 października 2013 09:44
Data ostatniej edycji: cz, 03 października 2013 09:46:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę