Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Udane „tournee” Justyny Korytkowskiej

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska podczas biegu w Kleszczowie

Bardzo pracowite dni ma za sobą Justyna Korytkowska z LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. W ostatnich 9 dniach zawodniczka wzięła udział aż w 5 zawodach, co ciekawe za każdym razem stając na podium w tym 3 razy jako zwyciężczyni. Justyna „tournee” zaczęła 14. września od zwycięstwa na 1000 metrów w Łodzi ustanawiając rekord życiowy - 2:48.74.

Następnego dnia zawodniczka wzięła udział w 53. biegach ulicami Sieradza. W tych zawodach na dystansie 5 km zajęła trzecią lokatę ulegając dwóm reprezentantkom Ukrainy, lecz jak mówi sama zainteresowana, kolejność na mecie byłaby zapewne inna, ale sędzia pomylił okrążenia i poinformował zawodniczki, że to już ostatnie „okrążenie”. Nasza biegaczka będąc przekonana, że tak jest zaatakowała bardzo mocno, minęła metą z dużą przewagą i można wyobrazić sobie jej zdziwienie, gdy po uniesieniu rąk, minięciu „mety” i zatrzymaniu się została poinformowana przez sędziów, że jeszcze jest do przebiegnięcia okrążenie długości 600 metrów. Ciężko jest po takim „ciosie” zafiniszować po raz drugi. 
Kolejna impreza biegowa w jakiej uczestniczyła Justyna to „Złota Mila Częstochowska”. Bieg ulicami Częstochowy zgromadził około 100. kobiet w tym kilka medalistek Mistrzostw Polski i Ukrainy. W tym mocnym biegu zwyciężczynią została nasza biegaczka, która uzyskała czas 4:53,4 (lepszy od rekordu województwa o 7 sekund). 
Miniona sobota to kolejny bieg ze zwycięstwem, tym razem Justyna nie  miała równych na dystansie 6 km podczas XXIX memoriału im. Bogusław Psujka rozegranego w Oleśnicy k/Wrocławia.
Na drugi dzień w niedzielę podczas biegu „Kleszczów na 5 km” rozegranym jak nazwa biegu wskazuje w przepięknej miejscowości Kleszczów k/Bełchatowa Justyna Korytkowska wywalczyła drugą lokatę zaledwie 5 sekund za vice mistrzynią Polski na 5000 m Agnieszką Mierzejewską. Czas naszej zawodniczki uzyskany na tej trasie z atestem 16:48,0 jest drugim w jej karierze. W następny weekend zawodniczka planuje kolejne dwa starty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę