Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Brązowy medal OOM dla sportowca z Łomży

Krystian Karwowski, zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża, zdobył brązowy medal w skoku wzwyż na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w ostatni weekend na stadionie AZS-u Łódź. Jego wynik 202 cm jest nowym rekordem życiowym poprawionym aż o 7 centymetrów.

- Krystian wszystkie wysokości do poziomu 202 pokonywał w pierwszych próbach, poprawiając trzykrotnie w jednym konkursie swoją życiówkę i był samodzielnym liderem konkursu – relacjonuje trener Jan Kotowski. -Dopiero wysokość 204 okazała się dla Krystiana zaporą nie do pokonania. Dokonali tego natomiast zawodnicy z Poznania i Rzeszowa. 
Krystian jest uczniem II kl. Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr. 6 w Łomży. Pozostałe wyniki zawodników Narwi: 
Brodowska Klaudia skok wzwyż- 162 cm - 8 miejsce, 
Kulęgowski Damian skok w dal - 6.34 m (el.6.47) - 10 miejsce 
Chmielewski Grzegorz skok w dal - 6,32 m - 13 miejsce.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę