Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Olimpijka biega w barwach Łomży

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska. (fot. Piotr Rostkowski )

Anna Rostkowska, olimpijka z Pekinu, 7-krotna mistrzyni Polski w biegu na 800 m na stadionie i tegoroczna halowa mistrzyni kraju na tym dystansie, zadebiutowała w barwach klubu LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Startując na mitingu Zlata tetra („Złote kolce”) w czeskiej Ostrawie w biegu na 1500m uzyskała wynik 4.10,55 poprawiając tym samym własny rekord województwa o 0,16 sek. - Po kilku dniach nasza zawodniczka zwyciężyła w mitingu wieczornym w Białogardzie – cieszy się Andrzej Korytkowski, prezes i trener łomżyńskiego klubu lekkoatletycznego. Wynik Ani 2.03,02 jest jej najlepszym czasem w tym sezonie na dystansie 800 m – podkreśla.

Justyna Korytkowska
Justyna Korytkowska

Nie tylko nowa zawodniczka „Prefbetu” daje powody do zadowolenia. Justyna Korytkowska, prywatnie żona prezesa klubu, w ostatnim czasie wzięła udział w mitingach w Rosji i na Węgrzech. - Podczas memoriału braci Znamieńskich, który był rozgrywany na obrzeżach Moskwy w miejscowości Zhukovsky Justyna zajęła czwartą lokatę uzyskując swój najlepszy wynik w tym sezonie 10.09,28 – relacjonuje Andrzej Korytkowski. - W kolejnych zawodach Gyulai Istvan Memorial rozegranych w Budapeszcie Justyna poprawiła rekord życiowy w biegu na 5000m o 53sek. (16.33,51). Wynik ten jest jednocześnie nowym rekordem województwa podlaskiego poprawionym o 1,12sek. Poprzedni 16.34,63 należał do Olgi Kalendarowej Ochal PREFBET).

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę