Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nietypowa akcja strażaków

Niedzielny wieczór i spacer po łomżyskich uliczkach, przerywa sygnał pędzącej straży pożarnej... Na skrzyżowaniu ulicy Dwornej i Krótkiej na chodnik wypadł z gniazda młody ptak.

Pani która odważyła się wziąć w ręce wystraszonego ptaka rozpoznała w nim podlegającą ścisłej ochronie pustułkę. Drapieżniki te bardzo często mieszkają w miastach, wykorzystując stare gniazda innych ptaków lub wnęki czy szczeliny w budynkach. Wstrzymano na kilka minut ruch na ulicy Dwornej by rozstawić wysuwanę drabinę strażacką. Wśród popiskiwań ptaków mała pustułka bezpiecznie wróciła do swojego gniazda.

zdjęcia z telefonu komórkowego

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Adam Babiel
pon, 01 lipca 2013 10:12
Data ostatniej edycji: nie, 10 listopada 2013 00:23:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę