Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolorowe wspomnienia - czy kicz?

Każdy poradnik fotografii zachęca nas do wzmożonego używania aparatu fotograficznego w podróży i w czasie wakacji. Zdjęcia wschodów czy zachodów słońca opisywane są jako jedne z najłatwiejszych do wykonania „nieważne jaki masz aparat, nie ważne jak go ustawisz – zawsze wyjdzie coś ciekawego”. Ale czy można jeszcze znaleźć niebanalne ujęcie w miejscu codziennie fotografowanym przez tysiące turystów? Czy ma sens robienie fotografii widoków uwiecznionych już wcześniej na setkach pocztówek? Czy warto sięgać po aparat widząc kolejny zachód słońca? Ambitni z pewnością powiedzą, że zachód słońca jest to tak oklepany motyw – że nie warto się nim zajmować.

Mimo to obrazki malowane światłem najbliższej nam gwiazdy, odbijającym się w falach morza urzekają wielu - mnie też ... Jedno miejsce, podobna pora, a mimo to każdego dnia słońce zachodzi inaczej. I to jest właśnie fotografia – malowanie światłem.

Ktoś powie: kicz. Zgoda. Ale ciągle mnie zachwyca ów kicz od nowa, gdy nie mogę się powstrzymać i znów naciskam spust migawki.

nad Morzem Bałtyckim - czerwiec 2007 r.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Adam Babiel
so, 23 czerwca 2007 13:02
Data ostatniej edycji: cz, 09 sierpnia 2007 16:05:38
Pokrewne (tag): babiel, podróże, zdjęcia, zdjęciowa

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę