Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Adam Babiel - Łomżyniak z serca i urodzenia

Swój pierwszy porządny aparat kupiłem dzień przed urodzeniem córki Karoliny. Moja żona była w szpitalu, czekając na ten upragniony moment, a ja w nocy studiowałem instrukcję obsługi nowej Minolty. Wczesnym rankiem dowiedziałem się, że zaczęło się – że to już.  Pobiegłem na porodówkę z aparatem pod pachą i odtąd tak mi zostało … Zawsze, gdziekolwiek jestem, staram się mieć przy sobie aparat.
Wciąż szukam nowych tematów i eksperymentuję. Studiuję fotografie mistrzów National Geographic. Staram się wykonywać zdjęcia proste w formie, dbając o dobre światło i poprawny kadr.
Fascynuje mnie fotografia reportażowa. Staram się by uchwycony kadr mówił jak najwięcej o człowieku na nim uwiecznionym. Zatrzymanie ulotnej chwili - spotkanie oczu osoby fotografowanej z soczewką obiektywu - jest kwintesencją pracy fotografa.

zapraszam do mojej galerii

kontakt
Adam Babiel
tel. 606 66 72 34
e-mail: reporter.foto@wp.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę