Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

MOSiR ma dyrektora (jedynego)

Sławomir Grygo (65 lat), dotychczasowy zastępca dyrektora MOSiR, pełniący obowiązki dyrektora (z krótką przerwą) od czerwca ubiegłego roku, wygrał konkurs na dyrektora placówki. Jak podaje w uzasadnieniu prezydent Mieczysław Czerniawski „podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej bardzo dobrze przedstawił koncepcje funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży i wizję jego rozwoju”.

Sławomir Grygo do MOSiR-u w Łomży przyszedł w połowie grudnia 2011 roku. Początkowo pracował na pół etatu jako menadżer sportu. Pół roku później, w związku z przeciągająca się chorobą ówczesnego dyrektora Zbigniewa Sasinowskiego, po raz pierwszy prezydent Czerniawski powierzył mu obowiązki dyrektora placówki. Pełnił je do połowy grudnia 2012 roku, a w międzyczasie ogłosił konkurs na zastępcę dyrektora, do którego, po wcześniejszym powołaniu komisji, sam się zgłosił i jednomyślnie go wygrał. W grudniu, gdy do pracy – jak się okazało tylko na kilka dni - powrócił dyrektor Sasinowski, Grygo przestał kierować miejską placówką zostając formalnie zastępcą dyrektora. Długo podwładnym jednak nie był, bo prezydent zwolnił Sasinowskiego i ponowieni pełnienie obowiązków dyrektora MOSiR powierzył Sławomirowi Grygo. I tak było przez kolejne prawie pół roku. Teraz Grygo – jak poinformował ratusz - wygrał konkurs i będzie zatrudniony już jako pełnoprawny dyrektor MOSiR. Był jedynym kandydatem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę