Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Skoczkowie na Olimpiadzie Młodzieży

Klaudia Brodowska i Krystian Karwowski skoczkowie LKS Narew - Kurpiewski Łomża wywalczyli prawo startu w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Podczas rozgrywanych w weekend w Łodzi w Strefowych Eliminacjach do OOM podopieczni trenera Jana Kotowskiego zajęli drugie miejsca.

Krystian Karwowski, uczeń I kl. ZSEiO nr.6 w Łomży pokonał wysokość 189 cm, a Klaudia Brodowska 161 cm.
- Krystian jest, obdarzony doskonałymi warunkami fizycznymi 197 cm wzrostu posiada ogromny potencjał do osiągania wyników na wysokim poziomie sportowym. Klaudia to ubiegłoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, ale podczas tych zawodów sprawiła miłą niespodziankę, bo od dwóch miesięcy boryka się z bólem pleców i trenuję na 30% -  opowiada Kotowski.

W zawodach wystartowało jeszcze kilkoro zawodników klubu. Oto ich rezultaty: Weronika Szuba 100m – 13,23s, Damian Kulęgowski 100 m - 11.80s, skok w dal - Grzegorz Chmielewski 6.19m, Szymon Kalinowski - 6.10m, Marta Kaliściak skok w dal -4,97m.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę