Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Laury od prezydenta

Dariusz Syrnicki, trener i prezes Łomżyńskiego Klubu Karate, Anna Jesień, lekkoatletka (400 m pł.) Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża, Tomasz Wieczorek, srebrny medalista w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo Olimpijskiego w Bydgoszczy, oraz Monika Marcińczyk - 8-letnia szachistka z Łomży to tegoroczni laureaci Łomżyńskich Laurów Sportowych. To nagroda fundowana przez samorząd miasta, którą najlepszym w minionym roku sportowcom wręczył prezydent Mieczysław Czerniawski. W tym roku obok laurów była także nagroda specjalna, która trafiła do Katarzyny Smakowskiej -  lekkoatletki (2000m z przeszkodami), zawodniczki Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo”.

Uroczystość wręczenia Łomżyńskich Laurów Sportowych odbyła się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich. Poza sportowcami i trenerami nagrody odebrali także najlepsi sponsorzy łomżyńskich sportowców. W większości to firmy spoza Łomży: PHP „Agro-Rolnik” ze Śniadowa, PPB Prefbet Śniadowo oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy. PHU Kurpiewski, to jedyna nagrodzona firma z Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę