Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Jedynka wygrywa w Policach - jest utrzymanie!

Główne zdjęcie
od lewej Katarzyna Skowrońska (kapitan), Monika Gromadzka, Renata Biała, Agnieszka Chomutnik, Katarzyna Dembińska, trener Mirosław Skawski, Anna Niedbajło, Rita Łapacz (libero).

Siatkarki UKS-u AZS PWSIP Jedynka Łomża po raz drugi pokonały rezerwy Chemika Police 3:1 (23:25, 25:19, 19:25, 21:25) i dzięki temu wywalczyły prawo gry w II lidze w przyszłym sezonie. Ich przyszłość co do dalszej gry na tym poziomie rozgrywek na razie nie jest pewna. - Sam zastawianym się co teraz - mówi trener Mirosław Skawski. - Musimy poszukać pieniędzy, żeby móc przystąpić do kolejnego sezonu. To nasze jedyne zmartwienie, bo trzon zespołu jest mocny, do tego już mamy na oku nowe zawodniczki, więc byłoby kim grać. Myślę, że w ciągu tygodnia sytuacja powinna się wyjaśnić - ocenia Skawski.

Starcie w dwumeczu z Chemikiem łomżanki rozpoczęły od zwycięstwa we własnej hali. Mimo wygranej postawa zawodniczek pozostawiała wiele do życzenia - Dziewczyny słabo poradziły sobie z presją grania przed własną publicznością i odpowiedzialnością za wynik. To szczęście, że udało nam się wygrać - podkreśla trener Jedynki, Mirosław Skawski - Jeśli zagramy w rewanżu lepiej niż teraz to nie powinniśmy mieć problemów ze zwycięstwem.
Mimo nie najlepszego początku spotkania rewanżowego, z każdą kolejną piłką akademiczki grały coraz pewniej i skuteczniej. Lepsza postawa pozwoliła im wygrać pierwszą partię 25 do 23 mimo, że przegrywały już 19 do 23 - Myślę, że był to najważniejszy moment tego spotkania. Weszliśmy na wyższy poziom gry i od tego momentu już kontrolowaliśmy spotkanie - mówi szkoleniowiec zespołu z Łomży.
Policzanki zdobyły się jeszcze na jeden zryw w drugiej odsłonie, którą wygrały do 19, jednak zwycięstwo kosztowało je bardzo dużo zdrowia - W setach nr 3 i 4 najlepsze zawodniczki Chemika już nie miały sił, co skrzętnie wykorzystaliśmy zwyciężając do 19 i 21 - relacjonuje Skawski - Bardzo się cieszymy z tego sukcesu. Tworzymy fajną grupę i dobrze byłoby to utrzymać.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę