Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Medale lekkoatletów PWSIiP

Udany start zaliczyli studenci Państwowej Wyższej szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podczas rozgrywanej na obiekcie białostockiego Zwierzyńca Podlaskiej Ligi Międzyuczelnianej w Lekkiej Atletyce. 14-osobowa reprezentacja łomżyńskiej uczelni zdobyła dziewięć medali. Najwartościowszy rezultat uzyskał Jerzy Golenbowski w biegu na 400 m - 49,88 s, zdobywając złoty medal i deklasując rywali. Drugi złoty medal przypadł w udziale Przemkowi Pucykowi w biegu na 800 m - 2:00,08s.

Pozostałe medale: Izabela Dziedziech dwa srebrne 400 m - 60,11s i 800 m - 2:19,70s. Justyna Ormanowska srebrny medal w pchnięciu kulą - 11,71m i brązowy w rzucie dyskiem - 34,69m. Brązowe medale zdobyli Mariusz Laskowski  w biegu na 3000 m, Patryk Zambrzycki w skoku w dal i sztafeta 4x100m w składzie Tomasz Griniewicz, Jerzy Golenbowski, Patryk Dąbrowski i Patryk Zambrzycki. 
- Z każdym rokiem rośnie sportowy poziom łomżyńskiej uczelni, dowodem tego jest liczba zdobywanych medali – mówi Jan Kotowski opiekun lekkoatletów PWSIiP. - W tym roku zdobyliśmy 9 medali, a przed rokiem 4. 
Za trzy tygodnie w Łodzi odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce na którą PWSIiP w Łomży wysyła 20-osobową reprezentacje.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę