Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.gazeta.pl

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża zagrają w Toruniu

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża dziś w Toruniu wystąpią w roli faworytek. - To ambicja nie pozwala nam przegrać z ostatnią w tabeli Victorią - mówi Stanisław Niedbała, trener łomżanek Dla łomżanek zwycięstwo pozwoli umocnić się na fotelu wicelidera rozgrywek. Jednak szkoleniowiec Dwójki przed meczem ma pewne obawy.


- Pierwsze spotkanie w Łomży wygraliśmy 34:19, co stawia nas w roli faworytów przed rewanżem - tłumaczy trener Niedbała. - Ale z moich informacji wynika, że Victoria ostatnio się wzmocniła. Nie wiem, czego się spodziewać po gospodyniach. Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ Karoliny Armisty. Rozgrywająca zespołu opuściła ostatnio kilka treningów z powodu przeziębienia. Nawet bez niej będziemy walczyć o zwycięstwo.

Dla łomżyńskiej ekipy dodatkową trudnością będą niewielkie wymiary hali, na jakiej rozegrany zostanie pojedynek.

- Lubimy grać kontratakiem, a na małej hali trudno o wyprowadzanie szybkich akcji - wyjaśnia trener Dwójki. - Z drugiej strony jesteśmy wiceliderem i ambicja nie pozwala nam na porażkę. Zwłaszcza że ostatnio bardzo solidnie trenowaliśmy, a to w ramach przygotowań do zaplanowanego na koniec lutego turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę