Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Trzecia wśród maratonek

Olga Kalendarowa-Ochal zawodniczka LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża zajęła trzecie miejsce wśród kobiet podczas rozegranego w niedzielę I ORLEN Warsaw Marathon. Zawodniczka pokonała ten dystans w 2 godziny 34 minut i 25 sekund. - Czas Olgi jest wypełnieniem normy na klasę Mistrzowską Międzynarodową (2:35.00) i jest nowym rekordem województwa podlaskiego poprawionym o prawie 18 minut – mówi Andrzej Korytkowski, prezes lekkoatletycznego klubu dodając że poprzedni rekord województwa należał do Ireny Sakowicz z Juvenii Białystok (2:58.20).

W rozegranym podczas tej samej imprezy biegu na 10 kilometrów dobrze spisali się zawodnicy „Prefbetu”: Jakub Nowak (29.54) przybiegł na 7. miejscu, Emil Dobrowolski (30.41) był 13, a Piotr Łobodziński minął metę jako 19. zawodnik.
W sumie w maratonie i biegu na 10km wzięło udział ponad 11 700 biegaczy


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę