Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Łomża biegała w Raszynie

Główne zdjęcie
Andrzej Godlewski

Zawodnicy dwóch łomżyńskich klubów wzięli udział w IV Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim. Nasi biegacze wśród 560 startujących wywalczyli czołowe lokaty zarówno w biegu Open jak i w swoich kategoriach. W biegu zwyciężył Biwot Wycliffe Kipkorir - 29.07 (Kenia) przed Radosławem Kłeczkiem - 29.58 (Sporting Międzyzdroje) i Jakubem Nowakiem - 30.01 oraz Emilem Dobrowolskim - 30.39 - obaj to zawodnicy LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA.

Dariusz Szymański - pierwszy z lewej
Dariusz Szymański - pierwszy z lewej

Również z dobrej strony pokazali się biegacze KS ŁOMŻANIE, Andrzej Godlewski ustanowił swój rekord życiowy -34.51  co dało mu  16-tą lokatę a Dariusz Szymański był co prawda 31, ale w swojej kategorii( tj. 50-54 lat) wywalczył znakomite drugie miejsce uzyskując dobry wynik- 36.56.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę